| oProduction a întrebat:

Am si eu o intrebare.straight face
Imi place de un baiat [Nu asta e parte naspa]. si el practic Nu stie daca ma place. Lam vazut 1 data adica intr-un cuvant m-am indragostit la prima vedere.
Nu-imi pasa daca suntem putin diferiti...
Ne plac aproape acelesi lucruri aproape toate.
Eu nu ma schimb pentru nimeni si mai ales pentru un baiat.puppy dog eyes
Dar el e altceva..il iubesc mult de tot :p
Dar el are iubita sad nu stiu pe cine si nici nu imi pasa.
E cu un an mai mare si nu suntem la aceeasi scoala[De obicei multi intreaba asta].
Nu prea stiu s-a cuplat ieri sau azi cu aia..si nu suport in dialogul lor cuvantul "iubi" "iubire"..Simt ca se rupe ceva in mine crying
Ce sa fac?
[Va rog fara jicniri sau alt ceva]

2 răspunsuri:
| igghi a răspuns:

Incearca sa vbesti q el si eu zic ca cel mai bine e sa-i spui ce simti pentru el
.

ca daca nu-i spui mai tarziu vei regreta si te vei intreba mereu ce s-ar fi intamplat daca iai fi zis...

sunteti prieteni?

daca nu, cel mai bine ar fi ca pentru inceput sa va imprietenitzi si sa vezi cum se comporta q tine.

| oProduction explică (pentru igghi):

Poi prieteni suntem..si stie ca-l plac practic o face in ciuda mea crying
Sunt mai multe de spus dar nu stau sa explic. unora nu le pasa straight face.