| Callliope a întrebat:

Deci, am incarcat 6 euro pe o cartela, si am activat optiunea oferta6 care includea in luna mai, 3000 de minute in retea 150 de minute nationale 100 de mb internet, si era disponibil un BONUS de 100 minute nationale + 200 de mb de net sau 100 ma rog...

Faza e ca mama a reincarcat, optiunea s-a actualizat, dar cand am dat *100# si am intrat la Promotii, acel "BONUS" nu mai era pe acolo si practic luna asta am ramas fara el. de ce nu stiu, insa am intrat pe internet si am observat ca s-au schimbat ofertele, acum la 6 euro ai 4000 de minute in retea etc etc... Ajutati-ma si pe mine sa inteleg care e faza de nu am lua bonusul...

1 răspuns:
| DavidMihai a răspuns:

Cel mai bine e să suni la compania de la care ai internetul pe mobil. Ei sunt responsabili pentru greselile lor si cunosc foarte bine situatile.