| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebaretongue, dupa 2 saptamani de la contactul sexual neprotejat drooling mi-a aparut in zona inghinala un fel de cos straight face, l-am vazut cu cateva zile in urma si era mic, acum sa facut putin mai mare si se vedea putin albtongue, am strans din el si a iesit puroi insa nu lichid, am strans de cateva ori pana nu mai iesea nimic era acel lichid transparent ["apa" ], credeti ca este ceva?straight face sau e doar un cos? va rog ast un rasp cryingcrying. fundita * big grin; x

2 răspunsuri:
| miiky973 a răspuns:

Si eu am avut la fel...dap nu am avut nici un contact sexual sau ceva...mi-a aparut asa, din seninhappy

| Zozoleparfumath explică:

-> michaela.si in cat timp ti-a trecut? happy