| Cammmelia a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care folosesc zilnic placa/ondulatorul : mi-am cumparat un spray ce ofera protectie impotriva caldurii de la Taft, este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| ilincaholla a răspuns:

Da, e super, sunt foarte multumita de el. Ma dau cu placa mult in ultima vreme, si spray-ul acela nu numai ca imi protejeaza parul, dar il si hraneste si pare mult mai finut si mai sanatos acum.

| Cammmelia explică (pentru ilincaholla):

Si parul ramane drept mai mult timp? Sau este doar o "reclama"?

2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Da este bun folosesc si eu happy