| maria_6489 a întrebat:

Buna:*. am si eu o intrebare pentru voibig grin, te poti saruta si cu guma in gura? Ar putea deranja cu ceva? si unde ai putea sa o ti in timpu >sarutului?:"vreau rasp urgent plizz:X

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, te poti sarutalaughing. E destul de ciudata intrebarea, oricum, o tii pe dintii din spate; o, nu stiu, iti vine pe moment.

| Bibiancabibi a răspuns:

Ce sa zic! laughing
Da, dar daca nu ai gija poti sa o gasesti in gura partenerului!
Daca nu te deranjeaza, chiar poti! oh go on.

| AndaAndore a răspuns:

Normal ca ai putea sa te saruti si cu guma in gura.
Poi nu trebuie sa te gandesti acolo in timpu` sarutului. Eu, de exemplu o tin in partea dreapta a gurii. Dar daca te incomodeaza, da`o`n`colo de gumawinking
Numai bine :*

| TeddyAn a răspuns:

Doamne ce intrebari...
ti-e frica sa nu-ti miroasa gura?

inainte sa te vezi cu el iti iei un orbit si dupa aia o arunci dar iti trebuie facultate

| deniisa a răspuns:

Sigur ca te poti saruta cu guma in gura, si apoi tu iti dai seama unde sa o tii ca sa nu te deranjezehee hee succes

| educatie2021 a răspuns:

Asta da intrebare... c vruiam sa zic? a da. aceasta intrebare consider ca nu este asa d urgenta p cat crezi tu... daca nu cumva iubitu e in camera d vizavii si te asteapta cu guma in gura si cu un raspuns

Ca sa scurtam povestea iti propun sa incerci cu guma in gura... daca nu poti, inghiteo. nu mori d la ea (asta dc nu incerci d mai multe ori. caz in care poti ajunge la spital cuu indigestie sau mai rau...)