| byanca1999 a întrebat:

Cum ar reactiona un baiat daca la-s saruta eu prima fara acordul lui? vreau sa stiu ce le place baietilor sa faca fetele...rasp multe va rog...am nevoie urgent!:*

Răspuns Câştigător
| Deka_7325 a răspuns:

Asta depinde de relatia voastra. Daca sti ca el te iubeste, sigur va reactiona pozitiv. Adica te va saruta si el. Daca nu, iti poti cere scuze si sa ii spui ce simti pentru el si sa ramaneti prieteni. Dar oricum incercarea moarte nu are! happy

4 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Daca o fata m-ar saruta din senin as lesinalaughingApoi as vrea mai multe saruturibig grin.Bine inteles ca as incepe o relatie cu respectiva daca as tine la ea

| MarianSteaua a răspuns:

Sarauta mai intai pe gat si vezi cum reactioneaza,,, apoi poti sal saruti pe gura happy

| Iubeste a răspuns:

Poti sa faci tu prima pasul...si nu-ti trebuie acordul unui baiat.Trebuie sa cauti momentul potrivit.Depinde de baieti, de caracterul lor.

| Ruddy_2272 a răspuns:

Daca sari pe el sa-l saruti fara acordul lui, o sa fuga mancand nori. Chestia asta lasa o impresie proasta.