| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare poate ma puteti ajuta.

Daca unghiile false din gel se intaresc la o lampa uv unghiile cu acril cum se intaresc? la ce? mai este nevoie de lampa uv?

cu ce se "prepara" ca am vazut doar aryl praf

. dati si cateva detalii si pareri in legatura cu ele.multumesc anticipat:*:*

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Tot ce stiu sa iti spun este ca unghiile false strica unghia naturala datorita adezivului cu care se lipeste. Ti se vor exfolia unghiile si tratamentul e de lunga durata, asa ca gandeste-te de doua ori pana sa iti aplici unghii false.