| rebeka_7886 a întrebat:

am si eu o intrebare ridicola ...care sunt avantajele si dezavantajele unui star tv. 10 avantaje si 10 dezavantaje dau funda:* multumesc mult pc:nu este mecesar 10 macar 3 de fiecare

Răspuns Câştigător
| Rebe97 a răspuns:

Avantaje:
1)Faima
2)Fani
3)Iubiti de aproape toate lumea(depinde)
4)Bani(nu tot timpul vedetele sunt bogate dar majoritatea da)
5)esti cunoscut in lume
6)Ai prioritate
altele nu mai stiu big grin
Dezavantaje:
1)paparazzi
si nu mai stiu ce alt ce va happy

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Dupa parerea mealove struck
10 Avantaje:*
1. Faima
2.Bogatia
3.Popularitatea
4.Succesul in cariera (ca toata lumea isi doreste sa devina star tv.)
5.Multi Fani
6.Scrisori de la fani...
7.Toate lucrurile pe care le beneficiezi (ex. haine, masini, case etc.)
8.Premii ( de ex. premile Emmy, Oscar, Ema etc)
9.Reduceri (cand mergi de ex. in oras sau in Mall sunt sigura ca vedetele primesc lucruri gratis care in realitate sunt foarte scumpe)
10.Mandria (adica atunci cand o vedeta merge cu limuzina sau pe covorul rosu este foarte mandra unde a ajuns)

Iar acumlove struckXsmug>
10 Dezavantaje::
1.Sa minti ( vedetele uneori nu spun adevarul si trebuie sa minta ca sa-si pastreze reputatia)
2.Paparatzzi (Paparatzzi pot sa le prinda pe vedete in ipostaze foarte ciudate uneori )
3. Dragoste (Niciodata (dupa parerea mea) o vedeta de succes nu se poate indragosti deoarece isi poate pierde multi fani din aceasta cauza)
4. Poze Xx ( Ca sa aiba succes unele vedete apar in poze nud, doar ca sa aiba fani)
5.Haine-- (Daca esti cantaret sau cantareata cateodata nu poti sa te imbraci asa cum vrei tu cand mergi pe covorul rosu sau la concerte)

Cam atatea stiu eu... Sper ca ai sa fi de acord cu mine:#

| Enma a răspuns:

Un avantaj ar fi popularitatea un dezanvantaj paparazzii... toata lumea sa stie ce-i cu viata ta sa fie pe urmele tale... nu stiu e greu

| Enma a răspuns:

Ca sa nu mai vorbim de gura lumii...

| Enma a răspuns:

Care fac din ceva mic imens

| MikeAlexis a răspuns:

10x munca (pentru dezavantaje) ca avantajele le stiti cu totii

| Manolache_Razvan_1996 a răspuns:

Faima,bani,este popular, foarte cunoscut, iubit de toti si dezavantaje.stresat,nu are timp liber sa petreaca cu familia si prieteni,obosit,paparatzzi peste tot,munceste foarte mult,are depresii, trebuie sa isi organizeze timpul, este cautat de mukte televiziuni si nu stie ce sa faca.cam astea ar fi.big grinbig grin