| Mihaela_4701 a întrebat:

Am si eu o intrebare si poate ati patit si voi chestia asta. Telefonu meu, atunci cand il deschid, se aprinde cateva secunde, dupa se face ecranu cand al, cand negru. iar dupa cateva secunde de licarit asa, se stingesad si asa face mereu! Imi puteti spune ce ar putea sa aiba? Sau cam cat ar costa reparatia? PS : Daca conteaza este un Nokia 7310 Supernova big grin Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| Dafuqq a răspuns:

Am patit la fel, am apasat niste butoane si a functionat.
Trebuie sa apesi in acelasi timp pe butonul rosu care inchide apelul, aplicatiile; butonul verde; butonul de facut poze si butonul de aprins/deschis telefonul.
Mie unul mi-a mers, am NOKIA x6

| Mihaela_4701 explică (pentru Dafuqq):

Poi nu am buton special de facut poze straight face si butonul de aprins inchis telefonul este tot butonul rosu sad

| Dafuqq a răspuns (pentru Mihaela_4701):

Ma voi informa pe internet, revin!winking

| Dafuqq a răspuns (pentru Dafuqq):

Incearca sa apesi pe pe butonul verde, steluta, cel din mijloc si butonul rosu in aceasta ordine.