| Dumittru a întrebat:

Am un telefon Nokia 2710 si dintr-o data a inceput sa aiureasca. se aprinde sta ecranu alb vreo 5 secunde si apoi se stinge. stie cineva ce poate avea?

2 răspunsuri:
| aeroclub a răspuns:

Da si eu am patit chestia asta si am dat o resetare generala deoarece am citit pe un site ca exista in lista de aplicatii o aplicatie care nu-i prieste telefonului. Eu i-am dat resetarea generala si nu mai am probleme, dar ai grija ca pierzi tot ce ai instalat in el!

| Dumittru explică (pentru aeroclub):

La mine se deschide doar 5 secunde si se stinge. nu dovedesc sa-l resetez