| FallingRain a întrebat:

Hey sper ca ma puteti ajuta am facut o mare prostie. Am vrut sa usuc ceva cu feonul mamei si s-a ars cred. Ce pot sa fac? Se poate repara?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Depinde daca-l aduci la mine...sunt electrician!laughing Glumesc, e neaspa asta e eu zic sa-i zici ca te uscai la cap si a iesit fum din el, nu sa-i zici ca uscai altceva! Trebuie sa ia altul greu se mai fac sa stii, mai bine iti iei unul nou! pa.

| Konata a răspuns:

Pai din moment ce l-ai ars, nu se mai poate repara, trebuie sa cumperi altceva in loc(daca este vorba de haine, s-ar putea sa se inlocuiasca cu diferite materiale, dar slabe sansesad)