| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Am si eu o mare problema! Am facut o prezentare PowerPoint cu muzica si am salvat-o pe stick...In calculatorul meu merge prezentarea cu muzica dar in calculatorul unei prietene nu merge muzica... Ce am gresit? Credeti ca este ceva ca nu am salvat bine? Funda:X:X

Răspuns Câştigător
| LicuriciPlici a răspuns:

Incearca sa pui melodia pe stick probabil nu merge pentru ca acea prietena nu are melodia respectiva in calculator.Este singura explicatiethinking