| YooCata a întrebat:

Am o mica problema cu PowerPoint-ul...

Stiu sa atasez o muzica de o prezentare DAR nu mi-a introduce in prezentare, doar ii face un Shortcut catre locul unde este salvata muzica... daca trimit prezentarea la cineva sau mut melodia de unde era pusa nu se mai aude...

Cum atasez o muzica in prezentare dar sa ramana in asa fel cand o trimit la cineva prezentarea sa auda muzica de fundal :]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui in acelasi director cu prezentarea si o trimiti odata cu fisierul de prezentare.