| nimeni_1451 a întrebat:

am si eu o mare problemasadcand vroiam sa intru pe hi5 mi-a dat o eroare si a trebuit sa restartez parola, doar ca trebuia sa intru pe mess, dar nu mai am parola de la mess, si nu pot nici sa bag parola la hi5.Cum pot sa aflu parola de la mess ca daca o aflu pot sa imi bag parola si sa intru pe hi5...sau ziceti`mi daca stiti o alta modalitate.In cat timp imi expira contul daca nu mai intru pe hi5?

2 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Pai daca ai pierdut parola de la mail nu mai poti face nimic, daca stii parola de la hi5. bag-o acolo, apoi du-te in " cont" si schimba adresa de e-mail. alta modalitate nu stiu.

cred ca in 2 luni sau mai mult

| JustAlice a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. dar nu stiu nici eusad
imi pare rau!