| dragos918 a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit,i-am pus parola si am uitat-o, stiti cumva cum il restartez sau sa aflu parola?

8 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Fa-i un root! cauta root Samsung galaxy fit si urmeaza instructiunile happy

| godzila007 a răspuns:

Pai eu am un LG p500 si daca gresesc parola ma intreaba daca am uitat-o si daca dau "da" imi trimite un email! Cu codul/modelul

| dragos918 explică (pentru godzila007):

Nu stii cum se revine la setarile din fabrica?(fara sa intru in setari/confidentialitate?

| godzila007 a răspuns (pentru dragos918):

Deci, stai sa inteleg, tu ai parola la iesirea telefonului din stand-bye? Sau ai parola atunci cand vrei sa intri la setari?

| dragos918 explică (pentru godzila007):

Stand-bye,dar am rezolvat happy

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru dragos918):

Salut
Fa-i hard reset la telefon. Nu da bani degeaba...

| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Du-l la reparat undeva

| savageboy87213 a răspuns:

Du-l la reparatii