| andreealove20 a întrebat:

am si eu o mare problemasadcrying... dau funda cui ma poate ajuta:*! Deci eu sunt impreuna cu un baiat deaproape 3 luni dar cred ca ne vom despartii curand, deoarece acum ceva vreme ii placea de o fata insa ea nu-i dadea atentie, asa ca el a lasat totul balta si si-a vazut de drum! totul bine si frumos acum ea este impreuna cu un baiat, dar pe parcurs si-a dat seama ca de fapt ei ii cam place de baiatulcu care sunt eu! Desi stie ca nu are cum sa fie cu el. vrea cu orice pret sa ne desparta.adica se da la el, se baga singura in seama si tot felul de chestii. Poate cineva sa imi spuna ce sa fac? Sa ma despart eu de el si sa il dau sa se spele cu el pe cap? Sau are cineva o idee mai buna!
P. S.-eu chiar tin la acel baiat si sufar foarte multsadcrying...plz.ceva sfaturii?

Răspuns Câştigător
| Anarchist a răspuns:

Te sfatuiesc sa vorbesti cu prietenul tau si sa clarifici lucrurile. Eu am trecut printr-o situatie asemanatoare, dar soarta nu a avut prea multa clementa deci m-am despartit de prietenul meu. Sper ca la tine sa nu se intample la felhappy Iar daca prietenul tau vrea sa ramana cu tine, atunci, daca fata respectiva se mai da la prietenul tau spune-i sa se care happy ( eu una i-as spune " ***, please " xD )

4 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

Mai uite ce e ar trebui sa faci vb cu prietenu' tau si spune-i ca u il iubesti la fel ca in prima zi si mai spune-i ceva de genu„ acum e doar decizi ta eu in 3 luni de zile am avut timp sa te cunosc destul de bine si stiu ca vei lua decizi buna deci ori cu ea ori cu mine" si dupa aia dai un sarut mic de sfrasit si pleaca [crede-ma ca va functiona ] iar daca o alege pe aia inseamna ca nu mai are rost sa incerci si ca totul s-a sfarsit intre voi{stiu e dureros dar nu ceda in fata lui} da si te duci si la aia si spui sa nu se mai dea la gagikatu ca ia e o fufa si etc. dar mai intai incerci cu frumosu ce ia dar daca nu las-o balta ok sper ca te-am ajutatkiss

| loryys a răspuns:

Nu nu te desparti de el.intreaba-l cu cine vrea sa stea. daca te alege pe tine... spune-i niste vorbe care sti ca nu-i convin //si sti tu ce sa faci daca vrei sa vb id-manole_jaquelineiuby,. sper sa iti vina de ajutor

| byy a răspuns:

Chiar aiurea...as ciufuli`o pe aia laughing dar ar fi urat. daca si el vrea sa fie cu cealalta fata, desparte`te tu prima de el, ca sa nu suferi si mai mult...dar vezi cum se comporta si el cu ea. daca ii place si daca vrei sa nu mai astepti intreaba`l daca ii place de ea si daca vrea sa va despartitiwinkingfunda?batting eyelashes

| jess19 a răspuns:

Vorbeste sincer cu el si cerei adevarul... daca el o place sau ce are de gand.
Bafta!