| Eu12344 a întrebat:

Buna, am și eu o mare problemă.
Știe cineva niste camine prin București la care se pot duce elevii de liceu?
Nu găsesc nicăieri astfel de cămine.
M-ar ajuta un cămin in sectorul 6 sau apropiat de sectorul 6.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza pandemiei, cu covid, toate caminele au fost inchise atat anul trecut cat si anul acesta.
Copii au facut scoala de acasa si probabil vor continua si anul acesta.

| Eu12344 explică (pentru Violleta2022):

Mersi de informație!

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Căminele sunt închise cu pandemia asta încă de anul trecut, elevii au făcut orele de acasă, și din păcate cred ca o sa mai facă ceva timp...
Oricum, îmi cer scuze pentru răspunsul negativ, sper sa treacă cât mai rapid aceasta situație și sa fie bine pentru toți.

| Eu12344 explică (pentru userjune90):

Mersi.
Și eu sper sa treacă.