| Puffu a întrebat:

Buna happy Am si eu o mica curiozitate. Care este intervalul de timp ( secunde banuiesc ) care trebuie sa-l scoti la educatie fizica la proba aceea de 5 ture a cate 5 metri ( la fete ). Aproximativ macar. Multumesc frumos! Dau funda, folositor si tot ce doriti...

Răspuns Câştigător
| Myhay_1171 a răspuns:

6 răspunsuri:
| Puffu explică:

Nu, am scris bine. Tot de 5 secunde am mai auzit si eu.

| Puffu explică:

Multumesc pentru. raspunsuri happy Alexuta, ti-am dat folositor si inteligent :*

| Myhay_1171 a răspuns:

Cum adica 60 de sec cas doar 25 metri? i face cu spatele?
sau taras? ori a gresit ea la ce a vrut sa scrie?

| Izzﻵ a răspuns:

Salut. din cate stiu eu 60 de scoala

| Izzﻵ a răspuns:

@Myhai laughing skz am vrut sa scriu 6 happy *

| Izzﻵ a răspuns:

Sa va spun si dc laughing eu am scos 6 si am loat 10 laughing