| deea07 a întrebat:

Buna:* Am si eu o mica intrebare, pentru fete: Voi ce fel de baiat preferati? Bad boy, care se imbraca bine si atrage toate fetele sau baiatul simplu, timid si sensibil?
PS: Raspuns sincer!

Răspuns Câştigător
| Annd a răspuns:

Un bad boy cu personalitate de,, simple boy,,! smug laughing

10 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Eow Bad Boyy:X

| Barbiiiiie a răspuns:

Pai... Nici unul din aceste 2 variante eu as alege : Un baiat chipes, pe placul meu, sensibil:X.si asa mai departe.

| Pitic a răspuns:

Toate vrem un baiat : curat, sincer si frumos
aspectul fizic konteaza foate mult in ziua de azi eu una nu ma uit la aspectul fizic imi place sa prives dincolo de haine si artificiile astea exterioare care ne fura ochii tot timpul
baietii bad boy sunt foarte fitosi unii dintre ei, altii sunt foarte increzuti care e cam acelasi lucru, si vor multe fete si cred ca pot obtine orice doar pentru cas sunt frumosi si au muschii.
am intalnit o asemenea persona un inger din punct de vedere fizic dar un drac din punct de vedere, moral.
eu prefer un baiat simplu care sa ma iubeasca sa fie sincer si s anul fie increzut, e bine sa fie si sensibil, baietii densibili sunt foarte dulki au ceva foarte special si e frumos cum se lasa ei descoperiti, fiind timizi nu o sa iti spuna tot despre el sau s aiti povesteasca ce ii place, si e furmossa descoperi chiar tuwinking

| deea07 explică:

Mai astept raspunsuri si o sa va zic si alegerea meabig grin Pupici:*

| deea07 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri:X:*, o sa dau acum si fundita, iar cat despre parerea mea, eu una aleg bad boy, pentru ca stiu ca orice baiat rau iubeste o fata cuminte:Xbig grin

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Sa fie undeva la jumatate.Nici cel mai timid si sensibil,dar nici o javra de om.Cel care atrage atentia prin tinuta sau frumusetea lui, sigur inseala, pentru ca nu poate rezista tentatiei.Pe cand unul mai decent, nu e chiar asa de bagat in seama, ceea ce inseamna ca va fi fidel doar uneia care ii acorda atentia pe care o doreste. Parerea mea big grin

| Alexandra_7827 a răspuns:

Sincer, bad boy, nu imi plac baietii timizi.love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat simplu pe strada si bad boy in pat...

| Deea73 a răspuns:

Daca prin „bad boy" vrei sa zici doar ca se imbraca foarte bine,atrage privirile si are incredere in el,dar stie totusi cum sa se comporte cu o fata,fara sa se creada superior ei,at nu mi’ar displacea un „bad boy" pentru ca uneori te simti mai protejata in preajma unui baiat care stii ca o sa aiba curajul sa infrunte ceva/pe cineva pentru. tine.Dar si un baiat simplu,timid si sensibil, daca poate sa faca acelasi lucru, merita.Tot ce conteaza este sa te simti bine in preajma lui.happy

| patygirl a răspuns:

Cel timid si sensibil, parerea mea. de obicei cei pe care u le zici : "bad boy" nu au alte calitati, si singur mod prin care ei cred ca pot impresiona o fata este prin aspectul fizic si carcaterul lor (increzuti, dominanti...) daca ma intelegi. eu asa vad lucrurile. u ce parere ai? si apropo, funda?