| silvia_6803 a întrebat:

am si eu o mica mare problema si as vrea sa ma ajutati daca se poate. Sunt cu un baiat de 2 luni este cu mine in liceu imi place foarte mult de el dar nu putem comunica indeajuns. Nu inteleg de ce ma schimb cand sunt in preajma lui eu sunt o fire vesela. dar cand sunt cu el devin serioasa nu mai am ce sa vorbesc si nici el nu spune mai nimic.imi spune ca "vorbesc prea mult" adica deloc.si eu ii reprosez lui acelasi lucru. As vrea sa fac ceva sa rezolv asta va rog ajutati`ma cu niste sfaturi.sad

1 răspuns:
| Enma a răspuns:

Off asta e pentru ca nu il cunosti bine si poate o sa spui ca nu-i adevarat dar iti jur eu ca nu poate fi alceva mai mult ca asta sad ia luatzi o pauza ca prieteni si eu stiu incepe tuh sa spui dintr-o data cetzi place ce nu-ti place vezi ce face si el ca doar nu te-ai indragostit de un mut si nici macar timiditate nu exista in asta sa pot spune de alt motiv baiatu nu mananca nu asculta muzica nu viseaza nu are placeri... trebuie cumava sa gasitzi subiecte comune si daca nu merge iti zisai ia pauza nu e sa fie probabil