| CrsPYSY a întrebat:

OUFF..sincer..am o problema.
Nu pot sa fiu deloc serioasa.
Rad tot timpul. vorbesc cu toata lumea.
Nu numai eu sunt deranjata de comportamentul meu.
Iubitul meu mi-a reprosat de multe ori ca trebuie sa fiu mai serioasa.
Dar cum sa fiu mai serioasa?
Am incercat, dar eu sunt o fire deschisa, mereu vesela..Nu stiu ce sa mai fac straight face
Ma puteti ajuta cu, cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te schimba tu, schimba iubitul daca se plange ca esti vesela si fericita.

Răspuns utilizator avertizat
| roxynutza a răspuns:

Mi-e imi plac oamenii veseli, dar daca si tu ai impresia ca exagerezi incearca sa te gandesti inaintewinking si cel mai important trebuie sa te multumesti pe tine nu pe altcineva; cine te iubeste te iubeste si asa happy