| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema.Imi place un baiat si ne-am cam certat in ultimul timp, iar eu l-am tot bagat la ignore pe messbig grin.Acum as vrea sa il contactez iar, dar nu prea stiu ce sa ii zic.big grin.
Daca m-ati putea ajutabig grin

3 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Eu cred ca intai de toate trebuie sa ii ceri iertare, daca iti accepta scuzele incearca sa ii devii prietena si apoi afla care sunt sentimentele lui fata de tine.restul vine de la sine

| MaryAndMizore a răspuns:

Eu as face asa daca as fii in locul tau:
-buna ce faci? scuze ca... ca nu stiu ce sa mai zicbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca tear ajuta daca l-ai suna si sa ii spui cati pare rau si ca ai vrea sa te impaci cu el! asa cred!