| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Este un baiat cu care ma inteleg super bine, e foarte foarte de treaba...Dar am inceput sa il plac din ce in ce mai mult si nu stiu ce sa fac.As vrea sa ii zic dar nu stiu daca si el ma place. Mereu imi zice chestii dragute gen : "Mereu ai dreptate",
Esti chiar draguta, stiai?, Esti super frumoasa, Stiam ca esti un geniu ", "Te pup ", Ai dreptate te pup ( din nou ) etc laughing Vreau sa stiu ce ar putea crede despre mine si daca ar trebui sa ii zic.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa-l rogi sa te insoteasca undeva, sa fiti impreuna ceva mai mult... odata mai singurei, trebuie sa se infiripe ceva, daca atractia este din ambele parti.

| LoveTenis a răspuns:

As vrea sa spun ca daca nu risti nu castigi. Dupa mine, sigur te place! Da, ai putea sa ii spui.

| russian1995 a răspuns:

Incearca sa-i arata-i ca il placi, poate face el primul pas!tongue