| Sincerity a întrebat:

Am si eu o problem... Astazi am luat un 5 la biologie (materie la care nu am avut niciodata nota mai mica de 9), dar nu cred ca meritam aceea nota pentru ca am stiut tot ce m-a intrebat, mai putin o intrebare la care m-am incurcat si nu stiu cum sa le spun parintilor, mai ales ca pe clasa a 9-a (acum sunt pe a 7-) as vrea sa merg la chimie biologie!

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! explica-le problema exact cum ai explicat aici. te vor intelege pentru ca pana la urma nu conteaza asa mult nota, conteaza ca tu stii happy