| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o mare problema. Azi am dat test la fizica și nu am prea stiut si cred ca iau un 5-6 sau maxim 7 si nu stiu ce sa fac. Mi e frica de ce o sa zică parinti. Nu am luat nici o data o nota mai mica se 8 si poate ma vor certa. Si nu pot sa ascund pentru ca mama lucrează la colegiul la care invat si se va uita in catalog si nu stiu cum sa ii spun. Sunt clasa 6. Iar eu am doar note bune de 9 si 10. Iar azi am dat test la germana si am știut( cred ca iau 10 ) si înainte de ora de fizica ne a dat test surpriza si la Biologie(si nici la ala nu am prea știu) iar la engleza ne a ascultat( nu ne a dat note) si am avut o zi foarte grea si cand ne a dat testul la fizica am avut emoti si am uitat tot si ultimele 2 probleme nu le am știut
Spuneți mi cum pot sa ii spun măcar mamei ca voi lua nota mica?
*scuzati greșelile de scriere*

Răspuns Câştigător
| mansgshahagsgsu77 a răspuns:

Nu te descuraja... notele nu reprezintă nimic, contează ce ai in minte. Încearcă să vorbești cu mama ta si sa ii explici si poate intelege...

| Alle236 a răspuns (pentru mansgshahagsgsu77):

Multumesc! I-am spus ca nu am prea stiut la test si a spus ca nu-i nimic

1 răspuns: