| Geanina4170 a întrebat:

am o rochie de ocazie neagra in laterale si in fata model de leopard si la spate are bretelele in X. Intrebarea este, daca imi iau un sutien crem sau negru si se vede, se vede urat?

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei sutienul negru pentru ca nu atrage atentia prea mult, pentru ca si rochia e tot neagra, cel crem, in opinia mea ar sari in ochi.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*