| lore96dana a întrebat:

Am si eu o problema.Am 14 ani si peste 6 zile o sa imi pun aparat dentar! Nu ma incanta ideea pentru ca imi e frica sa nu rada altii de mine. O colega de-a mea a avut si nu a ras nimeni, dar de mine o sa rada. S-a zis cu popularitatea mea.Credeti ca o sa rada mult lume? Abia astept sa il pun. O sa am un zambet perfect, iar prietenii imi sunt alaturi! Multumesc!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E bine ca esti optimista, si ca prietenii te sustin!
eu am ochelarii, dar ii port doar la ore, cand colegii nu ma vad!
nu am incredere in mine, de aceea!
sper pentru tine sa fie altfel!
pa-pa!love struck

| lore96dana explică:

Asa este.Prietenii imi sunt alaturi si ma sustin! Sti cumva cat timp se poarta acel aparat? Mie mi-a zis ca minim un an.

| lore96dana explică:

Ar trebui sa ai incredere in tine.La urma urmei, asa esti tu.Trebuie sa te accepte! Adresa mea:lore_yo96, daca vrei sa mai vorbim... ceao!

| Soso_6188 a răspuns:

Stai calma nu se va intampla nimic o multime de adolescenti isi pun si unor baieti chiar nu le pasa sau le plac fetele cu aparat crede-ma am auzit si daca tu ai colegi tampiti care rad de tine o sa ai o sansa sa vezi care sunt prietenii tai adevarati nu-ti face probleme.