| nevertoolate a întrebat:

va rog sa ma ajutati! Am 13 ani si peste o luna trebuie sa imi pun aparat dentar in partea de sus, deoarece unul din canini creste fff urath... mie ff frica de prietenii mei, nu vreau sa rada de mine.plz dati-mi orice sfat despre aparatul dentar sau despre km o sa fie... spuneti-mi tot ce stiti va rog, mai ales cei care ati avut aparat dentar.
funda.multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta_1732 a răspuns:

Uite si o colega de-a mea are aparat dentar! Nimeni nu sa ras de ea e ceva normal o sa il porti nu e nimic ai sa vezi cand o sa til dai jos ai sa ai dinti superbi! si o sa fie si mai albi eu consider ca alaratul dentar e bunhappy stai linistita daca rad de tine inseaman ca nu iti sunt prieteni

2 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Pai daca e dala mobil poti sal porti doar acasa.eu asa faceam cand amavut aparat dentar iar daca ai dala fix poti chiar sa incerci un look nou sa te avantajeze.stiu suna ciudat...dar da roade!

| Raccrochez a răspuns:

Este un sfat foarte simplu >
Doar prietenii adevaratii, nu vor rade de tine, cei care rade, sincer nu iti sunt prieteni. Pentru ca, prietenii adevarati te accepta exact cu esti.