| Dudix_9300 a întrebat:

Am si eu o problema... Am fumat acum 3 luni, si a aflat mama unei colege. Aceasta va spune la sedinta ca toti din clasa fumam, doar cu exceptia a 2 fete. Imi puteti spune cat timp sta fumul de tigare in plamani si cum pot scapa de el? Am auzit ca trebuie sa bei foarte mult lapte.

Răspuns Câştigător
| Manuela_9985 a răspuns:

Stai linistita, girl!

Un nefumator inhaleaza mult mai mult fum decat un nefumator!
Daca iti face mama ta analize, nu te speria!
Si doctora ii vai spune mamei tale acelasi lucru :*
Tu tine`o pe a ta una si buna ca nu fumezi si gata!

succes:*

3 răspunsuri:
| lifeonlyforlove a răspuns:

Sincer nu stiutiu imi pare ca daca dai analiza de singe trebuie sa nu fumezi 1 saptamana! sau chiar mai mult. uita de tigari un timp!

| YourEternalLove a răspuns:

Nu cred ca iti face nimeni teste la plamani sa vada daca e adevarat stai linistit voi doar (cei care fumati ) puteti nega sau daca nu aveti pr cu parinti sa spuneti adevarul nu stiu faza cu laptele dar daca ai fumat o tigara -doua nu are nici o problema succes

| Marijuanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ia Du-te fa 2-3 Turi de stadion Dupa acea bea un pahar de lapte si culcate 2-3 ore happy! si o sa vezi puppy dog eyes [ Fundaaa?]