| Bernoullie a întrebat:

Stiti cumva daca este vreo posibilitate sa ma conectez la internet pe mobil prin cablul Usb la laptop care e conectat la internet? Ce setari trebuie sa fac?(am LG optimus l7)

2 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Sall din cate stiu si sunt aproape sigur 80% nu se poate sa te conectezi la net pe laptop dela tel mobil or ce tel daca ai laptop merge pe net prin fir wireless fara fir dar sigur depe tel nu-ti merge si nu exta setari poate la telefoane noi din 2013.

| ovydyubayla a răspuns:

Nu e imposibil