| Bixelle a întrebat:

am si eu o problema cu pc de fapt cu antivirusu... am nod 32 cu tot cu licenta si de cateva zile imi tot de invalid user nume si password nu stiu ce... am bagat din nou user name si password si tot nu merge... o prietena de-a mea si ea are nod 32 [aproape la fel ca al meu] si ei i s-a intamplat la fel... imi puteti spune ce sa fac va roog mult... :*:*:*

Răspuns Câştigător
| ToxiKat a răspuns:

Intra pe www.nod321.com si ia de acolo alt username si parola...incearca mai multe ca nu merg toate pentru ca intra multa lume si multe din ele sunt folosite... ia din primele ca sunt cele mai noi... sper ca am fost de ajutor...;)

4 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Poate ai un virus in calculator mai puternic decat nod32. reinstaleaza nod32, daca nu merge, reinstaleaza windowsul big grinbig grin

| Rizer a răspuns:

Buna.Cine stie ce are pc-ul tau?happy
Reformateaza-l din nou si baga-i un nou antivirus!

| kiske a răspuns:

Poate a expirat licenta.

| mirceasilvyu a răspuns:

Poi si mie mi s-a intamplat chestia asta :) ar fi bine sa il dezinstalezi si sa il instalezi la loc inapoi:) cu username si passwrd de pe :)
www.nod321.com