| پاؤلا a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Mai exact Iphone 4S.
De ceva timp(cateva luni) nu mai imi merge sonorul, doar in casti.Adica cand intru cand intru la setari imi merge, cand primesc mesaj "cateodata" imi merge. Ceasul merge..adica il aud fara casti.Dar nu merge la muzica, youtube etc. De ce?
Ce pot face? ..Am incercat sa-l resetez(sa resetez configurarile) si imi cere codul pentru restrictii O.o ce trebuie sa fac la asta?
Fundita cat mai repede :*

1 răspuns:
| Smuggle a răspuns:

Eu iti spun sa nu umblii la configurari si de astea... Mai bine du-l la un service autorizat (parerea mea) decat sa-l strici. Sa stii ca nu iti ia foarte mult, ca nu e o problema foarte mare... Tine mai mult de configuratie, nu este ceva la difuzor. Ori setarile ori ceva ce tine de configuratie.