| NYCVlad a întrebat:

Salutari! Am si eu un Galaxy S6 SM-G920W8 si am o problema cu el care chiar ma enerveaza! Telefonul e luat din Canada, a fost decodat ca era pe reteaua Rogers, mi-a mers foarte bine pana cand i-am facut update la Android 5.1.1 Problema e urmatoarea: deci am semnal, 2-3 liniute, cateodata imi arata si semnal full, dar nu pot sa sun nu pot sa dau mesaje nici sa intru pe date! Si daca ma suna cineva, primesc mesaj ca am fost sunat la ora cutare, ma cauta cineva dandumi mesaj il primesc cand isi revine telefonul etc! Cum ii dau eu de cap cat de cat il dau pe mod avion dupa inapoi, isi revine pentru cateva minute dupa care iar. povestea se repeta! Am incercat sa intru in setari am cautat de imi venea rau si cu Mobile Network am umblat degeaba. Update la Android 6.0.1 nu mi-a aparut deoarece telefonul e din Canada si la Rogers nu a aparut inca update la 6.0.1. Voi ce credeti ca as putea sa ii fac, e chiar enervanta rau faza asta, in rest telefonul merge super bine. Multumesc happy Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Alesimi a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la Samsung, la service, acolo iti pot spune ei problemele telefonului