| Abcfunny a întrebat:

Buna am si eu o problema cu telefonul mamei, am facut cateva poze si incerc de o ora sa le scot...nu cred ca le citeste sau s-a intamplat ceva? ati patit si voi? URGENT!

5 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Buna. Stiu ca iti trebuie mai intai cd-ul de instalare al telefonului ca sa poata calculatorul sa ti-l recunoasca.Il re/instalezi si dupa ar trebui sa mearga.

| Abcfunny explică:

Gabi de ce dai copy/paste dupa lulu?

| Abcfunny explică:

Anonim ce sa-ti spun acum, tu marele destept/a ...ha ha alt raspuns nu puteai dalaughing?

| lulu_2700 a răspuns:

Buna. Stiu ca iti trebuie mai intai cd-ul de instalare al telefonului ca sa poata calculatorul sa ti-l recunoasca.Il re/instalezi si dupa ar trebui sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu stii u sa umbli cu telefonullaughing