| carmenicu a întrebat:

am si eu o problema cu yahoo messenger! Azi de dimineata am intrat pe yahoo si nu-mi mergea sa sun, imi apareau transparente icoanele, dupa aia eu am dezinstalat din control panel yahoo messenger, l-am reinstalat si mi se intampla tot la fel si dupa am incercat cu YM8 si YM9, doar ca, aici e alta problema cand sa dau finish, imi apare o eroare si spune change firewall configuration sau ceva de genu, problema mare e ca, eu vorbesc mereu prin call si video call si am nevoie cat mai repede sa rezolv chestia, dau FUNDA SI VOT. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| YoLiviu a răspuns:

Pai incearca cu YM care il aveai inainte problema e la persoana care vrei sa o suni daca ea e intrat pe idul ei prin e-mail atunci nu poti da buzz sa suni cu video calll sau sa suni normal spune-i sasi dowlandeze un YM ea dar unul din cele mai noiwinking sper ca te-am ajutat happy