| BlondaTha08 a întrebat:

Am şi eu o problemă! Îmi place foarte mult de un băiat, dar el nu prea îmi mai acordă atenţie. Lui vara asta i-a plăcut demine, insă el nu i-am, acordat atenţie,acum însă e invers. Mă simt foarte prost, aş vrea să fiu cu el dar simt că nu îi place de mine. sad

4 răspunsuri:
| Gh3oO a răspuns:

Pune pe cineva sa intrebe daca te mai place si apoi sa inrti in subiecte interesante cu el apoi sa va mai apropiati si cred ca o sa iasa cv.happy

| jasmine92 a răspuns:

Cred ca doar iti lasa impresia ca nu ii pasa. Cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu el, sa ii spui ca iti pasa de el si ca ai vrea sa il cunosti mai bine. happy Bafta! :*

| BlondaTha08 explică (pentru jasmine92):

Aaaa, da am uitat sa spun, că o colegă de-a mea se tot baga, îl sună şi chesti de genul ăsta. Iar intr-o zi l-am sunat şi i-am l-am întrebat dacă e cu ea şi a răspuns că nu. Apoi când am ieşit de la scoală era el cu un prieten, bineinteles, nici nu l-am salutat si mi-a spus ca e bine, nici măcar nu îl salut, apoi i-am trm mesaj şi i-am spus că nu vreau sa se supere acea fată pe mine. Iar când s-a intors a spus ca vrea să vorbim, si ma aştepta la o bancută, nu am putut sta de vb ft mult cu el, pentru că mă smţeam foarte prost. Seara l-am întrebat ce are de gând şi mi-a spus că să mai vb, dar nu vorbeam, nu mă căutaşi ştiu că şi acum dacă eu nu îl caut...el nu ar face-o.

| jasmine92 a răspuns (pentru BlondaTha08):

Pai cauta-l! ce conteaza daca se baga colega ta, atata timp cat lui ii pasa de tine? din ce mi-ai spus tu, ti-a aratat asta si acum asteapta sa faci tu un pas. Fa-l! da-i mesaj, vb cu el, intalniti-va! sunt sigura ca o sa fie bine!winking bafta! happy