| andreea_4134 a întrebat:

Am o problema f maree...
Imi place de 2 baieti si amn2 vor sa stea ca mine...
Problema e ca unul dintre ei am mai stat cu mine (C)... ma iubeste de 5 ani. Dar cand i-am acordat sansa nu a stiut sa o pretuiasca si in timp ce statea ca mine, vb ca exa si se ducea la ea acasa, cu toate ca el sustinea ca nu se intampla nimic intre ei (el nu imi spusese dar a recunoscut, cand mi-a zis un pri de al lui). El zice ca si eu sunt vinovata ca vb mereu despre ea. J de cate ori ne certam o suna p ea.
De al 2-lea baiat (D) imi placea cu mult timp in urma, dar nu-mi acorda atentie. De la o vreme vb mult ca mine, imi zice ca s-a desp de prietena lui, imi zice dc numai stau ca C. Probl este ca, il simpatizeaza mai multe fete. Daca as sta ca el, cred ca ar vrea mai multe d la mine, dar C nu vrea si alt ceva.
C- are 17 ani
D -are 19 ani
Eu-14 ani

Cu cine ma sfatuiti sa stau? funditslove struck

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Sincer, D mi se pare prea mare pentru tine.Si cum ai zis si tu, el fiind mai mare ar putea sa stea cu tine doar pentru sex.
Ai putea sa ii mai dai totusi o sansa lui C, sa vezi cum se comporta.
Faci cum simntihappy
Bafta

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

D pentru ca nu mai are rost sa te incerci cu celalalt adica (C) cum aiz is nu a stiut sa pretuiasca ce iai oferit asa ca sigur esti destul de buna pentru D.Bafta iubitziiiva mult

| 1micdamare a răspuns:

Totusi vezi care freaca mai bine, s-ar putea sa ii vrei pe amandoi!

| lolly_3072 a răspuns:

C a avut o sansa si a ratat'o asa ca eu zic sa'l lasi.si cu d nj ce sa zic e mai mare dar nu toti vor sex si d'astea poate e unul de treaba, incearca'l pe d. da'i o sansa si vezi cum se comporta
pup, loly:X

| andreea_4134 explică:

I-am dat funits lui xonia pentru ca... mai intai am stat ca d si la 2 zile mi-a zis ca el vrea si altceva de la mine si i-am zis sa se duk la altele si el a zis ca el ca mine vrea asa ca s-a dovedit ca doar asta a vrut si m-am desp de el. in schimb c a acceptat sa stau ca el chiar daca stia ca am stat ca d si sunt tov.
mersi de rasp fetelor
va pup

| ofatade18ani a răspuns:

Eu zic sa incerci si cu D sa vezi cum sta treaba si sa nu-ti ceara prea repede sa te culci cu el(daca iti cere prea repede inseamna ca doar asta vrea de la tine) si daca nu, mai da-i o sansa lui C