| strawberrycool14 a întrebat:

Am si eu o problema! In fiecare zi, la scoala, o colega se ia de mine si ba imi spune ca-s grasa(dar nu-s grasa deloc, sunt potrivita)!, ba rade de mine daca imi iau un lucru nou sau ceva nou, si vorbeste foarte urat cu mine! Ce ar trebui sa fac? Sa ma fac rea cu toata lumea, ca sa ma lase ea in pace?

Răspuns Câştigător
| SunRiseMe a răspuns:

Poarta-te ca ea!
Chiar poti cere sfatul prietenelor...Si eu am avut un coleg care m-a urat pana la maxim! Mama a zis ca sunt firava si poate sami rupa ceva (oase etc.) Ia - o de gat si zii ceva in fata, chiar cand are un defect umilesti-o! Ai incredere in mine! Ca si eu fac la fel! Si NU te mai uita in ochii ei!

| strawberrycool14 explică (pentru SunRiseMe):

Cand ai spus sa nu ma mai uit in ochii ei, ai zis-o la propriu sau a fost doar o expresie?

2 răspunsuri:
| SunRiseMe a răspuns:

La propriu