| PuFFy_6962 a întrebat:

Am si eu o problema mare. Cum as putea sa o conving pe mama ca prietenul meu nu este asa cum il crede ea. ( VAGABONT, RAW, NESIMTIT ). ps: Stau de foarte mult timp cu el kiss

Răspuns Câştigător
| Bia:X a răspuns:

Adul acasa sa il cunoasca si parintii taihappy si ai mei credeau ca e vai de capu lui si l-am prezentat si il mai aduc si pe acasa si totul e perfecthappy succesbatting eyelashes app: inainte sa il aduci acasa spune-le parintilor tai pentru ca daca nu s-ar putea sa ai vreo surpriza...happy

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Dar nu trebuie sa ii demonstrezi tu nimic. El e cel care are trebuie sa ii demonstreze mamei ca nu e asa cum crede ea.

| ChristineW a răspuns:

1. De ce ii spui mamei tale?
2. Nu ai cum deoarece daca ar fi sa va intalnitii toti 3 probabil ca mama ta il va enerva atat de tare incat sa devina cum crede ea.;
3. Spune-i ca v-ati desparit si tineti secret...

| LePoneyBlanc a răspuns:

Fa-le cunostinta. si daca nici asta nu merge, atunci ai incredere in ce zice mama ta

| thepynk a răspuns:

Pai...intr'o seara cand va vorbiti si va na sunteti mai deschise

aduci vb de asta si incepi sa vb de el ca e un gentileman ca nu stiu ce lucruri bune a facut

ce note bune are la scoala

| georgiana1000 a răspuns:

Ii spui adevarul. adica cum este prietenul tau in realitate si daca nu te crede poti sa il si prezintzi (dar sa fie cat mai convigator) Funda? puppy dog eyes

| cristiana101 a răspuns:

Vorbeste cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o convingi! eu timp de 2 ani am cinvinso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deacord cu zburlyklaughing. pana la urma dc trebuie sa ii demonstrezi ca nu e asa? e iubitul tau nu al mamei tale si nu cred ca te maritzi maine. fundita? x