| Lyiia a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am reinstalat windowsul[ actual windows 7] si am incercat sa trag o foaie la imprimanta, insa nu mergea. Am bagat in laptop cd-ul de la imprimanta respectiva si am vrut sa instalez driverul. Cand apas pe acel buton de instalare imi apare : Aceasta metoda de instalare nu este acceptata de acest sistem de operare.
Ce pot face?: sad
Promit ca dau fundita si voturi...

Răspuns Câştigător
Salontanul
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-mi ce imprimanta ai (Ex.: Epson Stylus Color SX125) si te ajut eu.