| lexya::.. a întrebat:

Am si eu o problema, mi s-a intamplat in clasa a 7a sa transpir d ktva ori si aveam o igiena bine pusa la punct, deodorant alea alea (dus 2 ori p zi) si am transpirat si aveam un miros urat. Ji o colega mi-a facut atentie ca miros atunci cand m-am ciondanit cu ea. Deci spun ca atunci poate era si din cauza ca abia ma transferasem la scoala aia si aveam emotii. Mi-am stricat toata imaginea. Intro zi cand mergeam cu colega mea de la scoala la un magazin, pe strada era un baiat il cun din vedere si este prieten cu un baiat care il cun. si cred ca sa barfit pe tema asta si a trecut pe langa mine p strada si sa strans de nas si a zis cica vai ce pute, deci mi-a cazut fata pe jos, si eu care am avvut doar atunci probleme cand m-am transferat zilele alea. ca eu nu am problema d asta. nu stiu ce sa fac ca sa nu mi se mai intample faze din asta. cum sa recastig increderea si feminitatea crying pls help

Răspuns Câştigător
| eva_2950 a răspuns:

Mai... o sa mai discute despre asta pana cand va aparea un alt subiect mai interesant.
Sfatul meu este ca de acum in colo sa fi foarte atenta cu igiena ta personala, sa imbraci doar hainute curate, sa fi atenta la aspectul tau exterior si cu siguranta in cel mai scurt timp acest subiect neplacut va fi dat uitarii.
Si inca ceva nu cred ca exista fata/femeie pe lumea asta care macar odata in viata sa nu miroasa mai "nasol". Uita-te si la marile vedete care vin sa-si ridice premiile si sunt prinse neepilate sau sunt urat mirositoare(ex. Julia Roberts). Asa ca stai linistita si nu-ti mai face atatea probleme.

1 răspuns:
| gabryel a răspuns:

Lumea ie rea si barfitoare, gura lumii nu o astupa nimeni asa ca mai bine nu mai pune la suflet toate astea si fa-ti prieteni adevarati (daca mai exista).