| msmdmdmdmxmdmxn a întrebat:

Buna, am si eu o problema, nu mi s-a rupt înca ata de LA penis si am auzit de la un coleg ca trebuie sa ti-o tai, am încercat dar doare prea tare, nu pot, ce sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal sa-t rupi ata de la penis si nic sa ti-o tai, findca peniusl devine insenisbil si nu te maie xciti corect.
Ala de ti-a spus porcaria asta probabil ca a vrut sa te vada in dureri mari si plin de sange, sau ajuns cu hemoragie la spital, ca asa ceva nu recomanzi nimanui, niciodata!

| Hyperion7 a răspuns:

Man, cel ce și-a tăiat ața nu e întreg la cap și deși ești un copil curios o să-ți satisfac curiozitatea in limitele cunoștințelor mele.
Ața accea de care spui tu asigura o buna decalotare a penisului,adică ajuta la decojirea lui,pe românește.
Daca tu ți-o tai,nu doar că poți să încetezi zona și să fii nevoit să mergi la un urolog,ci și pot fi și probleme cu decalotarea penisului,in sensul in care se poate decoji aiurea și poate fi inconfortabil uneori, plus de asta, scade și apetitul sexual, e dovedit științific.
Asta cu virginitatea, ața și alte porcarii ....sunt doar niste chestii inventate de niste oameni veseli care n-aveau ce face cu penisurile lorwinking
Sunt persoane mature care inca nu au ața ruptă și care au făcut sex de au rupt și asta înseamnă că mai sunt virgine?
NU, EVIDENT!
Nu mai baga toate prostiile în seamă, lasă-ti penisul întregwinking
Numai bine puștiule!

| CosminDumitruVasilescu a răspuns:

Ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat