| patetyk a întrebat:

Am si eu o problema asa zisa "ata" care se afla pe penis dupa un contact sexual pe graba s-a rupt dar nu in totalitate.a trecut cam o saptamana si ma doare destul de tare iar cand am incercat sa fac sex din nou erau niste dureri ingrozitoare.ce anume sa fac sa se rupa de tot?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

De fapt urolog...
dar nu cred ca e nevoie prea mare
astepta sa se vindece, nu face sex si nu te masturba
sexul pe graba nu e bun mai ales pentru incepatori...ai grija data viitoare

| patetyk explică (pentru Bogdan1o):

Si cam in cat timp trece? deci nu e rupta complet e ceva de genu sa iti dau un exemplu ca si cum ai avea o paine si ai rupe asa un pic de pe margine da sa nu rupi sa se desprinda de restul...

| Bogdan1o a răspuns (pentru patetyk):

Nu stiu exact...ar trebui sa treaca hai sa zic 2 saptamani, dar depinde...
nu o deranja, las-o sa se vindece

| patetyk explică (pentru Bogdan1o):

Si dupa aia de la capat nu? cand va fi momentu si vrea sa se rupa de tot... iarasi stau fara sex?

5 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Ginecolog.

| 100Hz a răspuns:

Ia o lama si tai-o, e mai sigur asa, dar nu uita sa dai si cu putin spirt dupa