| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Pe ecranul calculatorului imi apare scris empty intr-o paranteza si pe un chenar. Nu pot sa fac nimic cu el si imi apare peste tot. Daca deschid pagina de google, imi apare peste, in loc sa ramana pe desktop. Nu merge dat click, nici daca dau click dreapta nici click stanga. Am incercat sa-l mut, dar nici asa. Cum as putea sa scap de el?
PS: Ultima data a umblat tata pe comp, iar el acum "invata". Altfel spus, e un chin sa-l las pe el. Plz ajutati-ma daca stiti.

1 răspuns:
| sukoo a răspuns:

Buna, in cazul asta trebuie sa reformatezi PC happy