| OneLove_2406 a întrebat:

Am si eu o problema si cred ca m-ar ajuta mult niste sfaturi de la voi. Am vorbit cu prietena mea sa facem revelionul impreuna demult. dar intre timp am cunoscut un baiat care acum este prietenul meu, avem o luna. Si el vrea sa facem revelionul impreuna. Nu-l putem face toti 3 pentru ca mama prietenei mele ar ramane singura de revelion si ea vrea sa il facem impreuna. nu stiu cum sa ma impart crying, vreau sa nu las pe nimeni balta. Tin mult la aman2. straight face dar nu am idee cum sa ma impart. P. S. - nu vreau sa ALEG! ajutati-mapuppy dog eyes[Dau funda!]

2 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Intreab-o pe mama prietenei tale daca o deranjeaza sa vina si prietenul tau

| OneLove_2406 explică:

O deranjeazaoh go on