| marius91000 a întrebat:

Am si eu o problema! Urgent va rog spuneti-mi daca am un cod chiar la intrarea in telefon si cineva l-a introdus de multe ori gresit si acum imi cere contul de google, altfel nu pot folosi telefonul! Nu am nici un cont de google pentru telefon! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CrepăDulce a răspuns:

Daca nu ai cont google.ori iti faci un cont ajutandu-te de alt telefon si pui codul, ori te duci la magazinul firmei telefonului de exemplu oragne sau Vodafone si ti-l fac ei. eu am avut o problema asemanatoare. am bagat codul de multe ori gresit si nu am mai putut intra pe tel. l-am dus la reparat. apropo sa stii ca e putin scump. la al meu am dat 500 pentru reparatie