| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema, vreau sa slabesc (cat de repede posibil) dar nu prea pot. zic asta deoarece am alergat dar fara efect imi puteti da niste sfaturi va rog?

3 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Buna.happy
Poti cumpara Relax&Tone.
Are efect, l'am folosit 2 saptamai si am un abdoment plat.winking

Sper ca te'am ajutat.love struck

| elyroxy a răspuns:

Pai mai ales acum ca a dat soarele poti sa faci diverse activitati care te relaxeza te ajuta sa slabesti cum ar fi o plimbare cu scheibod-ul cu rolele sau sa sari coarda poti sa ei diverse diete care nu sterseza mereu cum ar fi nu trebuie ei aia.nu trebuie sa consum aia.http://www.sfatulmedicului.ro/......erali_5406

| Deea_1478 a răspuns:

Pai trebuie sa consumi mai mult supa de pui...si mai usor cu dulciurile...iar daca vrei sa slabesti cat mai repede poti sa mergi la sala sau aerobicwinking eu am slabit 20 de kgwinking