| cascavaaal a întrebat:

Am si eu o probleme.Imi place de un baiat si nu stiu daca si el simte acelasi lucru, am petrecut momente frumoase, dar o prietene de-a mea incearca sa ma faca geloasa. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MyYLife a răspuns:

Prefate ca nu iti pasa si asa o sa-i treaca cheful sa te mai supere! Pt. ca ii dai prea mult atentie si vede ca te supara incearca mai tare sa te necajeasca, de cate ori incearca sa te faca geloasa intra in vorba cu alt cineva sau schimba subiectul pana la urma o sa se plictiseasca sa te faca geloasa! Probabil e geloasa pe tine si incearca sa te faca si pe tine geloasa, nu o mai lasa sa te necajeasca totul depinde tine! Bafta! Sper ca ti-am fost de folos.