| Ana9489 a întrebat:

Buna am si eu o urgenta daca ma puteti ajuta caut ceva site-uri in care pot sa imi modific culoarea parului vreau sa ma vopsesc si vreau sa vad cam ce culoare mi s-ar potrivit

Răspuns Câştigător
| i3Cookies a răspuns:

:);) www.taaz.com... cu placere. :)) funda? Plz

5 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Photoinstrument [e program pentru pc. e genial.]

Situri nu situ decat Taaz. care nu iti schimba culoarea paruluithinking

| Angyclon a răspuns:

Incearca pe Taaz.com
E pentru makeover da` s-ar putea sa mearga si la parbig grin

| nicoletahatos a răspuns:

PHOTINSTRUMENT! nu e online caci trebuie sa til scoti... te invata cum sa modifiki si este foarte folositor! funda?big grin

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Http://taaz.com
e un site fantastic! poti sa-ti schimbi culoarea parului, coafura, sa te machiezi sau sa-ti schimbi culoarea ochilor.
Merita incercat :)