| Laura_Moisoiu_1998 a întrebat:

Bunahappy am si eu un mic ajutor din partea voastra daca se poate, Pana acum am fost culoarea roscat in par si m-am hotarat sa imi schimb look-ul, m-am decolorat la par si mi-a iesit un blond care batea spre portocaliu, apoi din blondul acela m-am facut bruneta,... daca ma decolorez din nou si dupa ma vopsesc blond sar prinde?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se prinde nimic pe negru!
Dupa cat ai vopsit la parul ala intr-un timp atat de scurt, cred ca arata foarte uscat si aspru, adica extrem de degradat.
Acum, te-as sfatuii sa iei o pauza de vreo cateva luni bune, pana schimbi culoarea, dar trebuie din aproape in aproape, pentru ca din negru, nu mai iese nimic deschis si risti sa-ti cada parul, daca il mai mai vopsesti acum, imediat.